MENU

Lakování

Naše lakovna se specializuje na lakování nábytku, bytových doplňků, kuchyňských linek apod.
Lakujeme MDF, lamino, DTD desky, plast, kov, surové dřevo, sklo.

Používáme polyuretanové a polyesterové nátěrové hmoty s vysokým kvalitativním standardem potvrzeným certifikáty ISO 9001 a IATF 16949, které věnují pozornost dopadu na životní prostředí a splňují normu ISO 14001. Můžete si vybrat z celé škály barevných odstínů, včetně matných, lesklých a metalických variant.

Vlastní lakování probíhá v moderním lakovacím boxu Lagos

V průběhu let jsme vyzkoušeli pokročilá řešení barev vhodná pro nejnáročnější podmínky téměř jakéhokoli povrchu.

Moření

Vodní mořidla – vyznačují se šetrností k životnímu prostředí. Systémy mořidel mohou podle nastavení zvýraznit nebo změnit přírodní vzhled dřeva. Po domluvě připravíme Vámi požadovaný odstín.

Rozpouštědlová mořidla – skládají se ze světlo-stálých barviv a pigmentů. Rychle schnou a mají dobrou snášenlivost s konvenčními laky s možností přelakování během krátké doby. Skvěle smáčí a zvýrazňují póry. Pro tyto vlastnosti se požívají na rustikální moření dubu nebo jasanu.

Laky na vodní bázi – tyto produkty jsou šetrné k životnímu prostředí. Základními materiály jsou akryláty a polyuretanové akryláty rozpuštěné ve vodě. Vhodné pro dětský nábytek. Výhodou těchto laků je menší zápach, dobrá světlostálost, nehořlavost v tekutém stavu.

Lakování skla

Nabízíme i možnost lakování skla pro oblasti nábytkového designu, pro dveře, přepážky, kuchyňské i pracovní desky, nebo skleněná obložení stěn.

Samozřejmostí je individuální přístup, poradenství, určení odstínů a jejich nastavení. Míchacími automaty je pak možná příprava dvaceti tisíc barevných odstínů dle vzorkovníků.

Kontakt:  Pavel Andr , email: andr@lukor.cz, telefon: +420 777 710 082