TRUHLÁŘ–VÝROBA ZAKÁZKOVÉHO NÁBYTKU TRUHLÁŘ–VÝROBA ZAKÁZKOVÉHO NÁBYTKU

NÁPLŇ PRÁCE:
– výroba standardního i atypického nábytku a dveří
– obsluha běžných základních truhlářských strojů
– obsluha CNC obráběcích truhlářských strojů
– práce s ručním elektrickým nářadím
– kompletace strojně obrobených polotovarů

POŽADUJEME:
– zkušenosti v oblasti výroby nábytku a dveří
– odborné vyučení bez maturity
– důraz na detail a kvalitu odvedené práce
– samostatnost a orientace ve výkresové dokumentaci
– řidičský průkaz sk.B výhodou

NABÍZÍME:
– hlavní pracovní poměr, výkonnostní odměny
– platové ohodnocení dle dosavadních zkušeností
– zázemí stabilní společnosti (na trhu od roku 1992)
– zajímavá a kreativní práce v atraktivním prostředí
– práce na nejmodernějších truhlářských strojích využívající CNC technologie

INFORMACE O POZICI:
Místo pracoviště: Dolnoměcholupská 209/17, Praha 15 – Hostivař
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity

KONTAKT:
V případě zájmu o pozici zašlete životopis na email: info@lukor.cz nebo kontaktujte p.Andra, tel.: 777 710 082