LAKÝRNÍK NÁBYTKÁŘSKÝCH VÝROBKŮ LAKÝRNÍK NÁBYTKÁŘSKÝCH VÝROBKŮ

NÁPLŇ PRÁCE:
– příprava nábytkových dílců pro základní lakování
– broušení základních laků
– obsluha vysokotlakého stříkacího zařízení a HVLP pistolí
– lakování matných a lesklých laků RAL, NCS
– leštění/dolešťování do vysokého lesku
– aplikace mořidel
– lakování transparentních laků

POŽADUJEME:
– odborné vyučení bez maturity
– vynikající komunikační schopnosti, týmová spolupráce
– důraz na detail a kvalitu odvedené práce
– časovou flexibilitu
– samostatnost a spolehlivost

NABÍZÍME:
– hlavní pracovní poměr, výkonnostní odměny
– zázemí stabilní společnosti (od r.1992)
– zajímavá a kreativní práce v atraktivním prostředí
– lakování v celouzavřeném odsávaném lakovacím boxu
– broušení základních laků na nejmodernější širokopásové brusce SCM

INFORMACE O POZICI:
Místo pracoviště: Dolnoměcholupská 209/17, Praha 15 – Hostivař
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva
Plat: 25 000 – 30 000 Kč/měsíc
Požadované vzdělání: Střední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení

KONTAKT:
V případě zájmu o pozici zašlete životopis na email: info@lukor.cz