Kariéra

Publikováno dne: 19 Říjen / 2020

Nabídka aktuálních volných pozic: Truhlář

Truhlář

NÁPLŇ PRÁCE:

·  výběr vhodného materiálu pro výrobu
·  obsluha běžných základních truhlářských strojů
·  obsluha CNC obráběcích truhlářských strojů
·  práce s ručním elektrickým nářadím
·  kompletace strojně obrobených polotovarů
·  montáž a demontáž truhlářských výrobků

POŽADUJEME:

· odborné vyučení bez maturity
· vynikající komunikační schopností, týmová spolupráce
· důraz na detail a kvalitu odvedené práce
· samostatnost a orientace ve výkresové dokumentaci
· řidičský průkaz sk.B výhodou

NABÍZÍME:

·  hlavní pracovní poměr, výkonnostní odměny
·  zázemí stabilní společnosti (na trhu od roku 1992)
·  zajímavá a kreativní práce v atraktivním prostředí
·  práce na nejmodernějších truhlářských strojích využívající CNC technologie

Adresa: Dolnoměcholupská 209/17, Praha 10

V případě, že Vás zaujala nabídka práce v naší společnosti, kontaktujte nás pomocí emailu: info@lukor.cz

NEJNOVĚJŠÍ AKTUALITY