Kariéra

Publikováno dne: 22 Květen / 2020

Nabídka aktuálních volných pozic: Projektový manažer pro realizaci interiérů a Truhlář

Projektový manažer pro realizaci interiérů

NÁPLŇ PRÁCE:

• spolupráce při přípravě technické specifikace projektu
• průběžná komunikace se zákazníky
• spolupráce na projektu v rámci kalkulace a TPV
• výběr a řízení externích dodavatelů
• projektová podpora ostatním střediskům společnosti
• koordinace zákaznických změn, evidence víceprací a dodatečných nákladů
• průběžná kontrola realizace projektu v rámci ostatních středisek společnosti
• vývoj standardů, vývoj výroby

POŽADUJEME:

• středoškolské vzdělání technického směru
• zkušenost s řízením projektů (ideálně v oblasti výroby interiérů nebo stavebnictví)
• technické a logické myšlení
• orientace ve výkresové dokumentaci, orientace ve výrobní dokumentaci
• znalost materiálů v oblasti zařizování interiérů výhodou
• znalost práce s PC (MS Word, Excel, MS Outlook,…)
• ochota cestovat, samostatnost, zodpovědnost, loajalitu
• spolehlivost a aktivní přístup k práci
• odolnost vůči stresu, časovou flexibilitu
• řidičský průkaz sk.B

NABÍZÍME:

• hlavní pracovní poměr, výkonnostní odměny
• zázemí stabilní společnosti (na trhu od roku 1992)
• zajímavá a kreativní práce v atraktivním prostředí
• vzdělávací kurzy a školení
• pružné rozvržení pracovní doby
• příspěvek na stravování
• služební telefon, notebook
• firemní akce

Adresa: Dolnoměcholupská 209/17, Praha 10

V případě, že Vás zaujala nabídka práce v naší společnosti, kontaktujte nás pomocí emailu: info@lukor.cz

Truhlář

NÁPLŇ PRÁCE:

·  výběr vhodného materiálu pro výrobu
·  obsluha běžných základních truhlářských strojů
·  obsluha CNC obráběcích truhlářských strojů
·  práce s ručním elektrickým nářadím
·  kompletace strojně obrobených polotovarů
·  montáž a demontáž truhlářských výrobků

POŽADUJEME:

· odborné vyučení bez maturity
· vynikající komunikační schopností, týmová spolupráce
· důraz na detail a kvalitu odvedené práce
· samostatnost a orientace ve výkresové dokumentaci
· řidičský průkaz sk.B výhodou

NABÍZÍME:

·  hlavní pracovní poměr, výkonnostní odměny
·  zázemí stabilní společnosti (na trhu od roku 1992)
·  zajímavá a kreativní práce v atraktivním prostředí
·  práce na nejmodernějších truhlářských strojích využívající CNC technologie

NEJNOVĚJŠÍ AKTUALITY