Řidič/skladový technik Řidič/skladový technik

CHARAKTERISTIKA PRACOVNÍ POZICE:

Kombinovaná pozice řidiče a skladníka dodávkového vozu nebo nákladního vozu do 3,5t

NÁPLŇ PRÁCE:

  • nakládka a vykládka materiálů přivážených na sklad a odvážených ze skladu
  • manipulace se zbožím na skladě
  • příprava zboží na skladě pro expedici, výdej materiálů a nářadí pro montážníky
  • zavážení zakázek materiálem včetně manipulace s materiálem

POŽADUJEME:

  • vyučení v libovolném technickém oboru
  • řidičské oprávnění skupiny B
  • oprávnění VZV výhodou
  • vysoké pracovní nasazení, odolnost vůči zátěži, vitalita a pozitivní a aktivní přístup
  • dobrá úroveň sociálních dovedností: komunikativnost, profesionální a příjemné vystupování
  • dobrá úroveň organizačních dovedností: samostatnost, důslednost, pečlivost, schopnost rychlé orientace v prostředí středně velké společnosti
  • základní znalost práce s PC
  • praxe na obdobné pracovní pozici velkou výhodou

NABÍZÍME:

  • HPP, výkonnostní odměny
  • zázemí stabilní společnosti (na trhu od roku 1992)
  • služební telefon

PLAT:

  • 30.000 – 35.000 Kč / měsíc

ADRESA:

  • Dolnoměcholupská 209/17, Praha 10

KONTAKT:

  • v případě, že Vás zaujala nabídka práce v naší společnosti, kontaktujte nás pomocí emailu: info@lukor.cz